חייגו או סמסו  072-3924576 צרו איתנו קשר  info.spandsauna@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
תכתבו לנוWhatsAppצלצלו אלינו

ג'קוזי בהריון

ג'קוזי בהריון

ג'קוזי בהריון

האם מותר או אסור לטבול בג'קוזי בזמן ההיריון?

פשוט כנסו ותקבלו את כל התשובות...

האם מותר או אסור לטבול בג'קוזי בזמן ההיריון

לא מעט נשים בהיריון, חשות שמגיע להן להתפנק יותר, והן צודקות לחלוטין! תקופת ההיריון מלווה בשינויים רבים בגוף, וזה לגמרי לא טבעי שאישה בהיריון תצטרך עוד להמשיך לעבוד, לטפל בבית, ולהתנהג כאילו הכל כרגיל. אתן מחפשות דרך לפנק את עצמכן, ושוקלות למשל להיכנס לג'קוזי הביתי או לצאת עם חברות לבילוי בספא, שבו אתם כמובן תטבלו בתוך אמבט ג'קוזי מפנק. אבל האם זה מותר? האינטרנט מלא בשמועות על נשים שנכסנו לתוך ג'קוזי ומיד רצו לחדר הלידה וילדו פג.
בואו נעצור את השמועות, ונבין את הכללים:

מה מותר ומה אסור

  • מה הסכנה בזמן ההיריון? - הסכנה המרכזית בכניסה לתוך הג'קוזי בזמן ההיריון, נעוצה בשליש הראשון של ההיריון.  בתקופה זו, קיים גם הסיכוי הגבוה ביותר להפלה באופן כללי, וזה נכון גם לגבי ג'קוזי. מדוע זה קורה? משום שבג'קוזי יש טמפרטורה גבוהה מאד, אשר עוברים בתחילת הדרך לא יכולים להתמודד איתה עדיין – וכך הסיכוי להפלה מוכפל. לכן ההמלצה היא להמתין לפחות עד לאמצע השליש השני כדי להיות בטוחות.
  • מה עושים אחרי השליש הראשון? – כאמור, אחרי השליש הראשון החשש להפלה עקב כניסה לג'קוזי יורד, ואין
    שום בעיה עקרונית עם כניסה אליו. עם זאת, נשים בהיריון בכל זאת צריכות לשמור על כללי  זהירות. זכרו שבכל מקרה שהיה בתוך ג'קוזי מומלצת עד לרבע שעה לכל היותר – ועל אחת כמה וכמה אם אתן בהיריון. כמו כן, רצוי לוודא שהטמפרטורה לא תעלה על 37 מעלות (אל תדאגו, זה עדיין חם למדי ומפנק מאד).
  • זה לא מאיץ את ההיריון? – ממש לא. כאמור, הסכנה המרכזית היא רק בשליש הראשון להפלה. אם שמעתן סיפורים על נשים שטבלו בג'קוזי ורצו לחדר לידה בשבוע 355 – זו כנראה שמועה בלבד, כי לא נמצא שום קשר בין השהיה במים החמים לבין זירוז ההיריון.

אז למה זה מחייב אותנו?

פשוט מאד – לזהירות. בתקופת ההיריון הרי, חלות עלינו כל מיני מגבלות שונות, שנוגעות לא רק לטבילה בתוך אמבט ג'קוזי. צריך להקשיב פשוט לגוף שלנו. יתכן שיש נשים שעבורן בהיריון בשלבים המתקדמים הג'קוזי יהיה מקור למנוחה – וזה תקין לגמרי, וכנראה גם יחזק את הגוף ויתרום לעובר. נשים שלא חשות בנוח יכולות פשוט לוותר – העיקר להקשיב לגוף.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 073-7841544 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

Spa & Sauna - מערכות ספא מתקדמות