חייגו או סמסו  072-3924576 צרו איתנו קשר  info.spandsauna@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
תכתבו לנוWhatsAppצלצלו אלינו

מדריך לקניית ג'קוזי

מדריך לקניית ג'קוזי

מדריך לקניית ג'קוזי

איך קובעים את המסגרת התקציבית? איפה ממקמים? איך יודעים מה לקנות?

פשוט כנסו, קראו ונעזור לכם להחליט...

מכיוון שאתם קוראים את המילים האלו עכשיו, אנחנו מרשים לעצמנו להניח שאתם מתעניינים ברכישה של ג'קוזי לבית או לגינה. ובכן, אם אכן כך הם פני הדברים, הרשו לנו לאחל לכם מזל טוב והמון בהצלחה. אין לנו שום ספק ולו הקל שבקלים שאתם עומדים לפני שדרוג משמעותי ביותר של איכות החיים שלכם שיבוא לידי ביטוי לא רק במישור הבריאותי אלא גם במישור הנפשי.

מכיוון שכיום הביקוש לג'קוזי ביתי נמצא בשיאו, אין זה פלא שגם ההיצע לא משתרך מאחור. אי לכך, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב ביותר של דגמים עד שלעתים קשה לברור את המוץ מן התבן ולבחור בחוכמה את הדגם המתאים ביותר. כדי להקל עליכם את הבחירה, החלטנו לכתוב עבורכם את המאמר הבא שהוא מעין מדריך תמציתי בנושא. קריאה מהנה ושיהיה לכם יום מבעבע.

קביעת המסגרת התקציבית

עוד לפני הבירור הראשוני, עליכם להחליט מהי המסגרת התקציבית שאתם מוכנים להקדיש לטובת הפרויקט. חשוב מאוד להבין כי ההשקעה הכספית לא מסתיימת במעמד רכישת הג'קוזי עצמו או בעבודות ההתקנה. מעבר לג'קוזי עצמו קיים לא אחת צורך ברכישת אביזרים נוספים כמו, למשל, מערכות תאורה לג'קוזי ובנוסף לכך, יש לקחת בחשבון את הוצאות האחזקה והחימום.

כך למשל אם תבחרו לרכוש ג'קוזי ביתי או לגינה, עליכם לקחת בחשבון עלויות נוספת הכרוכות ביצירה המקום בו ימוקם הג'קוזי. ג'קוזי לגינה דורש מרחב פתוח בגינה, בו ניתן יהיה לחפור וליצוק את תבנית הג'קוזי המתאימה.

מכיוון שקיים כיום מגוון רחב של דגמים, גם ספקטרום המחירים רחב מאוד בהתאם. אם לא די בכך, הרי שלכל דגם ניתן להוסיף שדרוגים מסוימים שיש בהם כדי להקפיץ את המחיר בכמה מאות, אם לא אלפי, שקלים כלפי מעלה. בסופו של דבר קל מאוד לחרוג מהמסגרת התקציבית ולכן לא זו בלבד שיש לקבוע אותה מראש, אלא שיש גם להתחייב לעמוד בה.

מיקום הג'קוזי וסוג ההתקנה

שני פרמטרים נוספים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר באים לרכוש ג'קוזי הם מיקום הג'קוזי והסוג שלו. כך לדוגמה, אם מדובר בהתקנה על הגג או במרפסת, צריך להשיג אישורי קונסטרוקטור או מהנדס שתפקידו להבטיח כי המשטח יכול לשאת את העומס שיופעל עליו, אך בדרך כלל לא יהיה צורך בהשגת אישורים שכאלה במקרים שבהם מדובר בהתקנה של ג'קוזי לגינה.

הכוונה בסוג הג'קוזי היא לסוג ההתקנה, כלומר להתקנה עילית או להתקנה של ג'קוזי השקוע באדמה. כל אחת מההתקנות דורשת שטח תפעולי שונה והיערכות שונה.

החברה המייצרת והחברה המייבאת

בנושא זה יש לברר את הפרטים הבאים:

  • האם החברה האחראית על ייבוא הג'קוזי היא היבואנית הישירה שלו בארץ?
  • מהו המוניטין של היצרנית ומהו הוותק שלה בתחום?
  • בכמה ארצות משווקים מוצרי החברה?
  • האם החברה האחראית לשיווק הג'קוזי בישראל מתפעלת מערך טכנאים משלה הפועל באופן עצמאי?
  • האם החברה המספקת את הג'קוזי בישראל מחזיקה במלאי מספק של חלקי חילוף ובציוד הטכני הדרוש לכל עבודות התיקונים והאחזקה?
  • האם הציוד נושא את תו התקן הישראלי והאם עבודות ההתקנה מבוצעות בהתאם לתקן?
  • האם החברה מספקת תעודת אחריות עבור עבודות ההתקנה ועבור הרכיבים השונים של הג'קוזי?

 


 ואולי הכי פשוט בעצם זה לברר מול המקצוענים בתחום…

האמת היא שלא באמת ניתן לכסות את הנושא במאמר אחד. עם זאת, בהחלט ניתן לקבל את כל הפרטים הנחוצים לצורך קבלת ההחלטה פשוט על ידי פנייה לגוף מקצועי העוסק בתחום באופן שגרתי. אם אתם אכן מעוניינים לקבל פרטים נוספים ואם אתם מעוניינים לתאם מועד לפגישת ייעוץ בנושא, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם אנשי המקצוע המומחים של חברת Spa & Sauna. חברת Spa & Sauna  (לשעבר שמוליק אמבטיות עיסוי) היא חברה מקצועית המובילה את התחום בישראל כבר קרוב לשלושה עשורים.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 073-7841544 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

Spa & Sauna - מערכות ספא מתקדמות