חייגו או סמסו  072-3924576 צרו איתנו קשר  info.spandsauna@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
תכתבו לנוWhatsAppצלצלו אלינו

יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי

יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי

יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי

מה הם היתרונות הבריאותיים של הג'קוזי?

כנסו, קיראו ותבינו...

יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי

אין צורך להכביר במילים על כך שהטבילה בג'קוזי מהווה יופי של הזדמנות למפגש חברתי. מדי שנה אנו יכולים לראות יותר ויותר מתקני ג'קוזי בחצרות של בתים פרטיים, שבהם יכולים לטבול במקביל אף שמונה אנשים לשיחה קולחת, כוסית יין וסילונים מפנקים. בנוסף לכך, הטבילה במים המבעבעים והחמימים גורמת להתרגעות הנפש ומשרה שלווה, במיוחד בתקופות לחוצות או במצבי סטרס.

עם זאת, רבים לא מכירים את יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי. נכון לכתיבת שורות אלה נצבר בנושא ידע מחקרי רב הקושר את הג'קוזי עם מגוון רחב של יתרונות בריאותיים שעליהם נפרט במאמר שלפניכם.

אז מה הם יתרונותיו הבריאותיים של הג'קוזי?

אחד היתרונות המרכזיים הגלומים בג'קוזי בא לידי ביטוי בכך שהוא מסייע בשיפור איכות השינה. שכיחות הפרעות השינה רק הולכת ועולה מדי שנה ויותר אנשים מוצאים את עצמם תלויים בכדורי שינה כדי ליהנות משינה ארוכה ורציפה. במספר מחקרים שנערכו לאחרונה נמצא כי הטבילה בג'קוזי לפני הכניסה למיטה תורמת לשינה רציפה ואיכותית, ועל כך יכולים להעיד כל בעלי הג'קוזי באשר הם.

בנוסף לכך, הג'קוזי מסייע לטיפול בכאבי גב שמקורם בשרירים תפוסים. היתרון במישור זה בא לידי ביטוי בכך שהאפקט התרפויטי של הג'קוזי מתקבל גם ללא הפעלת כוח וללא כל צורך בהפעלת עומס על השרירים. כמו כן, ג'קוזי מאפשר הקלה על כאבי מפרקים  שמקורם בדרך כלל בדלקות פרקים ואם לא די בכך, זוהי דרך נפלאה להאצת חילוף החומרים וזרימת הדם.

סינרגיה מושלמת

מעבר לכל האמור לעיל, חשוב להבין כי השכשוך בג'קוזי ממלא תפקיד כפול: מצד אחד הוא מסייע לנו מבחינה פיזיולוגית ומצד שני הוא מסייע לנו בהרפיית מתחים ולחצים ולכן מועיל לנו מבחינה נפשית. מכיוון שהגוף והנפש קשורים זה בזה, יש כאן אפקט סינרגטי עוצמתי במיוחד מבחינה תרפויטית. כאשר משלבים את האלמנט הבריאותי עם העובדה שמדובר למעשה בחוויה שכל כולה הנאה ועונג, ניתן להבין מדוע הפופולריות של הג'קוזי הביתי נמצאת בעלייה מתמדת.

אנשי המקצוע של החברה זמינים עבורכם בטלפון 073-7841544 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור קשר" באתר ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.

Spa & Sauna - מערכות ספא מתקדמות