תיקון אמבטיות עיסוי,תיקון ג קוזי ביתי,תיקון ספא ביתי,תיקון סאונה ביתית,תיקון אמבט עיסוי,תיקון ג'קוזי לחצר,ספא סאונה שירות איכות ומחיר ללא תחרות
חייגו או סמסו  072-3924576 צרו איתנו קשר  info.spandsauna@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
תכתבו לנוWhatsAppצלצלו אלינו

תיקון ג'קוזי

תיקון ג'קוזי

עם ניסיון של עשרות שנים לא מתווכחים!
Spa&Sauna מספקים שירותי תיקון ואחזקה לגקוז'י תוך מתן דגש על מקצועיות ואיכות השירות.

אם הנכם זקוקים לתיקון מערכת הספא שברשותכם אל תהססו!
פנו אלינו עוד היום 0723924576 ותזכו בשרות מקצועי ואמין

 


תיקון ג'קוזי מתחיל בחלקי חילוף נכונים

עוד בתחילת הדרך הבנו שהדרך להצלחה היא לתת ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר ולהעניק להם שירות איכותי, אמין ויעיל. אנשי השירות שלנו הינם אנשים מנוסים ומקצועיים הדואגים לתאם לכם במדויק את שירותי ההתקנה והתחזוקה לכלל מוצרי הספא בארץ מכל סוגי היצרנים. תיקון יעיל ונכון מתחיל בחלקי חילוף. אנו מחזיקים במלאי של חלקי חילוף לכל מערכות הספא ומאפשרים שירות ותיקון מהירים.


טכנאי ג'קוזי

בחברת Spa & Sauna פועלים מיטב המומחים למערכות ספא לחצר ולבית. שמוליק בלכמן, מייסדה של חברת Spa & Sauna ומנהל החברה בפועל, נמנה בין האנשים הראשונים בארץ שפעלו בתחום הספא לבתים פרטיים. שמוליק הינו איש מקצוע ותיק ומנוסה העוסק בתחום כבר יותר מ-28 שנה. על מקצועיותו הרבה בתור טכנאי ג'קוזי יעידו הן לקוחותינו הרבים והן עמיתינו בתחום, הנעזרים פעמים רבות בשירותיו בפתרון בעיות מקצועיות.


 

מקצועיות גבוהה היא מתכון להצלחה

מאז שנת 1986 שמוליק אמבטיות עיסוי הוא שם מותג למערכות ספא מתקדמות ולשירות הנלווה המקצועי הנדרש לכל מערכת. עבודת התקנה נכונה ועבודה מקצועית של תיקון ג'קוזי יבטיחו שימושיות גבוהה של כל מערכת ספא אשר ברשותכם לאורך שנים. טיפול ותחזוקה נכונים נעשים באמצעות חלקי חילוף מקוריים ומתאימים בלבד, וחשוב יותר, בניסיון ומקצועיות והקפדה על הפרטים הקטנים.


עבודה שנשארת איתכם לאורך שנים

עם ניסיון של כמעט 30 שנה אי אפשר להתווכח. אנחנו כל כך בטוחים בעבודה שכל טכנאי ג'קוזי שנשלח אליכם מטעמנו מבצע, שנוכל לספק אחריות על שירותי תיקון ג'קוזי ותחזוקה למערכות ספא ועיסוי. בין אם מדובר בתיקון פשוט או מסובך ובין אם מדובר בעבודות תחזוקה שוטפות, אתם יכולים להיות בטוחים שהתיקון והשירות אותו תקבלו יישארו אתכם לאורך שנים.

Spa & Sauna - מערכות ספא מתקדמות