חייגו או סמסו  072-3924576 צרו איתנו קשר  info.spandsauna@gmail.com
  • עקבו אחרינו:
תכתבו לנוWhatsAppצלצלו אלינו

ספא לחצר

ספא לחצר

 חברת Spa&Sauna הנה המפיצה הבלעדית של מערכות הספא מבית Sunspa
חברה אמריקאית המובילה במכירת בריכות ג'קוזי באירופה ובארה"ב. 
היזהרו מחיקויים!
 

לקבלת פרטים נוספים התקשרו 0723924576


אם בעבר הג'קוזי נחשב למוצר מותרות שניתן היה ליהנות ממנו בעיקר בצימרים או במכוני ספא, בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מערכות ג'קוזי בבתים פרטיים ואפילו בדירות הממוקמות ברבי קומות. החדירה המסיבית של מערכות ג'קוזי יצרה תחרות ערה בין החברות השונות והרווח כולו של הצרכנים. אם גם אתם החלטתם לאחרונה להתחדש בג'קוזי לחצר ובכך לשדרג בצורה משמעותית את איכות החיים שלכם, ראשית הרשו לנו לברך אתכם!

כיום ישנו מגוון רחב של דגמי ג'קוזי לחצר ולעתים לא פשוט לברור את המוץ מן התבן. במאמר שלפניכם נפרט אודות שלושה דגמי ג'קוזי איכותיים כדי שתוכלו להתרשם מההבדלים בין המערכות השונות.


שלושה דגמים של ג'קוזי לחצר של חברת Sunspa לדוגמא:

  2400-1MD1           2000-2md-1                      1500-1md-1       

ההבדלים המרכזיים בין הדגמים באים לידיביטוי בכמות האנשים שיכולים לשהות בג'קוזי במקביל, בממדי הג'קוזי ובכמות הג'טים שבהם הוא מצויד. לכל מערכת ניתן להוסיף שדרוגים רבים, בין היתר: מתקן הרמה לכיסוי הג'קוזי, ידיות אחיזה, שולחן בר ועוד.


 ג'קוזי לחצר רוכשים רק מהמומחים בתחום

לפרטים נוספים על ג'קוזי לחצר אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם שמוליק בלכמן, הבעלים של חברת Spa&Sauna. שמוליק הינו דמות מוכרת וותיקה בתחום וידע לתת לכם את הייעוץ המקצועי המלא ללא התחייבות לרכישה מצדכם. חברת Spa & Sauna (לשעבר שמוליק אמבטיות עיסוי) היא חלוצת מתקני הספא הביתיים בישראל ואנשי המקצוע הפועלים בה מתמחים בהתאמת מערכות ג'קוזי בהתאם לדרישות הלקוח ובהתקנה מקצועית של מערכות ג'קוזי ביתיות.

Spa & Sauna - מערכות ספא מתקדמות